Jak tvořit videa v Canvě

Osobní online koučink 1:1 (60 min.)

Je koučink pro tebe?

Jsi podnikatelka a uvědomuješ si, že je třeba tvořit pravidelný video obsah na sítě, ale cítíš se nepříjemně při tý myšlence, že by ses natáčela sama na kameru? Nemusíš.

Představ si, že bys mohla vytvářet atraktivní videa pro sociální sítě, která ti budou nabalovat komunitu a potenciální zákazníky a to i bez nutnosti ukazovat se před kamerou. Řešením pro tebe může být tvorba videí v Canvě - jednoduchým, ale mocným nástrojem, který ti otevře dveře do světa digitálního marketingu.

Co ti koučink přinese?

Nemáš zkušenosti s Canvou a tvorbou videí pro sítě?
Nabízím ti 60 minut osobní konzultace přímo se mnou, kde ti ukážu, jak na to.
- Doporučím ti, jaké druhy videí jsou pro tvé podnikání nejlepší, naučím tě pracovat s Canvou tak, abys měla super video vytvořené opravdu za pár minut, a poradím ti, jak přemýšlet nad tvorbou videí z marketingového hlediska, abys z toho vytěžila co nejvíc.

Chceš získat pozornost a zvýšit prodeje svých produktů nebo služeb prostřednictvím krátkých videí, a to vše bez stresu z natáčení?

Klikni na tlačítko níže a těším se, že se potkáme a naučím tě, jak zazářit na sociálních sítích bez toho, aby ses musel/a sama objevit před objektivem. 

Jak koučink probíhá?

- poté co si objednáš a zaplatíš konzultaci, ti na email přijde dotazník, abych zjistila více o tobě a mohla se na naší konzultaci připravit
- vybereš si v online kalendáři volný termín
- na konzultaci ti vše prakticky ukážu a zodpovím tvé dotazy
- z konzultace získáš záznam, aby ses k tomu mohla vracet

Na kolik tě vyjde tenhle skill?

Dám ti veškeré své know how, které jsem získala za 13 let své praxe v online a video marketingu. Ušetříš tak stovky hodin učení a dostaneš ode mě konkrétní strategii přímo pro tvůj byznys. Tuhle dovednost ti už nikdo nevezme a investice do tohoto know how se ti hodně rychle vrátí zpět. 

cena koučinku:

2 500 Kč / 1 hod.

Objednávka koučinku: